Contact

info@needcompany.org
Tel: +32 2 218 40 75

BTW: BE 0445.491.702
Bank: 736-4025445-09
IBAN: BE52 7364 0254 4509
BIC: KREDBEBB

Artistieke leiding
Jan Lauwers

Kunstenaars
Jan Lauwers, Grace Ellen Barkey, Maarten Seghers

Algemene leiding
Johan Penson
johan@needcompany.org

Zakelijke coördinatie
Toon Geysen
toon@needcompany.org

Dramaturgie
Elke Janssens
elke@needcompany.org

Artistieke coördinatie & communicatie
Pieter D'Hooghe
pieter@needcompany.org

Internationale bookings
Key Performance/Koen Vanhove
koen@keyperformance.se 

Productie & planning / COVID-coördinator
Marjolein Demey
marjolein@needcompany.org    

Financiën & productie
Melissa Thomas
melissa@needcompany.org 

Technisch directeur
Ken Hioco
ken@needcompany.org

Technische coördinatie
Dries D'Hondt
dries@needcompany.org

Archief
Monique Christiaens
monique@needcompany.org

Freelance Techniek
Bart Aga, Pierrick Drochmans, Ditten Lerooij, Saul Mombaerts, Dré Schneider, Jannes Dierynck, Koen De Saeger

Freelance grafische vormgeving
Wies Hermans / Fuut

Raad van bestuur

Voorzitter
Jos Brumagne

Secretaris en Penningmeester
Carl Gydé

Leden
Walter Couvreur
Evelyne Hinque
Annabelle Van Nieuwenhuyse
Fatma Taspinar
Nedjma Hadj Benchelabi

Needcompany
Ensemble weNEEDmoreCOMPANY Invisible Time Contact
 
producties
Jan Lauwers Grace Ellen Barkey Maarten Seghers performing arts beeldende kunst Film
 
speeldata
Kalender
 
Publicaties
Boeken Muziek Film
 
Nieuwsbrief
Aanmelden Archief
NEEDCOMPANY  |  info@needcompany.org  |  Privacy  |  Pro area
Deze website gebruikt cookies. Door verder te gaan op de site ga je akkoord met onze cookie policy.